Vakantiehuis IV40 - Dinard (Bretagne)
Let op: wordt in juli en aug. per 2 weken verhuurd. Op 500 meter van het grote familiestrand Saint-Enogat in Dinard ligt dit prachtige vakantiehuis (82 m2) uit 1929. Het is in 2020 volledig gerenoveerd en ligt in een rustige, doodlopende straat. De stijlvolle woonkamer met vintage interieur heeft openslaande deuren naar het heerlijke terras op het zuidwesten en de fraaie tuin met gazon. Vanuit de keuken komt u op de binnenplaats met tuinmeubilair en barbecue. U bevindt zich hier op een ideale locatie: op 500 m bent u bij de winkels, de wandelroute GR34 en de zee! Dinard is een klassieke familiebadplaats en ligt tegenover de haven van Saint-Malo aan de andere kant van de baai. Het wordt ook wel de parel van de Smaragdkust genoemd. Picasso schilderde hier in 1920 en sir Winston Churchill bracht er een aantal zomervakanties door. Hier vindt u geen hoogbouw, maar charmante Bretonse villa’s uit de Franse Belle Epoque. Zelfs de ouderwetse blauw-witte strandhuisjes en kleedhokjes onder aan de boulevard zijn nog steeds in gebruik. Dwaal door de staatjes, geniet van de heerlijke restaurants en klim omhoog langs het Douanepad. Vergeet ook zeker niet om de abdij van Mont-Saint-Michel te bezoeken. Parkeren kan kosteloos voor de deur en uw fietsen kunt u beschut stallen onder een overkapping. De woning is voorzien van elektrische verwarming.
Begane grond: woonkamer-/eetkamer met tv; keuken met afwasmachine en magnetron; badkamer met inloopdouche; wc; wasruimte met wasmachine en wasdroger. Eerste verdieping: 1e slaapkamer met een 2-pers. bed (160x200); 2e slaapkamer met een 2-pers. bed (160x200); 3e slaapkamer met twee 1-pers. bedden (90x200); wc.
Ligging (812 km. vanaf Utrecht)
500 m. van winkels;
500 m. van zee;
500 m. van zee en strand;
500 m. van zeilmogelijkheden;
2,5 km. van zwembad;
4 km. van manege;
6 km. van golfbaan;
12 km. van treinstation;
30 km. van bos;
7 km. van La Richardais (getijdencentrale Rance);
10 km. van St. Malo;
24 km. van Dinan;
24 km. van Cancale;
32 km. van Le Tronchet;
34 km. van Dol-de-Bretagne;
36 km. van Fort La Latte;
38 km. van Cap Fréhel;
59 km. van Mont-Saint-Michel;
75 km. van Rennes;
Bezienswaardigheden
Tips voor uitstapjes met kinderen
Top tien bezienswaardigheden
Het weer in Bretagne
Bretagne heeft net als Nederland een zeeklimaat, waardoor het weer er af en toe wisselvallig kan zijn. Toch is het klimaat er juist zacht en zijn de zomers in Bretagne warmer en aangenamer dan in Nederland. De gemiddelde temperatuur in de zomer ligt rond de 23 graden Celsius. Dit maakt Bretagne tot een ideale vakantiebestemming voor zowel zonaanbidders als actieve vakantiegangers.
Door een warme golfstroom wordt het in Bretagne ook in de winter en herfst nooit echt koud. De golfstroom zorgt er zelfs voor dat het er ’s winters nauwelijks vriest. Bretagne is dus het hele jaar door een prima plek voor een heerlijke vakantie.
Voor gedetailleerde tips en meer bezienswaardigheden raden wij u aan de folders in uw vakantiehuis te raadplegen. Ook kunt u terecht bij het plaatselijke VVV (Office du tourisme)
Periode | Prijs |
---|---|
28 dec. - 5 jul. | € 1295 p/w |
5 jul. - 23 aug. | € 1700 p/w |
23 aug. - 30 aug. | € 2105 p/w |
Periode | Prijs |
---|---|
30 aug. - 6 sep. | € 1970 p/w |
6 sep. - 3 jan. | € 1295 p/w |
Er zijn momenteel geen lastminutes voor dit huis
oktober 2024
"We waren hier voor de tweede keer en het was wederom heel aangenaam. Het huis is goed gelegen en comfortabel en Dinard is een fraaie badplaats. Ook de omgeving is prachtig. Kortom: van harte aanbevolen."
mei 2024
"We hebben genoten. Vriendelijke ontvangst en het huis was heel schoon. In de omgeving is zoveel te doen: stadjes, wandelen, fietsen, te veel voor een week. We komen dus graag nog eens terug!"
mei 2024
"Een schitterend Belle-Epoque-huis, typisch voor Dinard, op een rustige locatie. Alles is op loopafstand. Winkels of strand. We kregen een vriendelijk onthaal door de eigenaar die ons leuke tips gaf over de omgeving. Een aanrader!"
Betaling faktuur
De overige 70% van de huursom voldoet u 8 weken voor vertrek.
Bij boeking binnen 8 weken voor vertrek voldoet u het totale bedrag binnen 7 dagen.
Boek uw favoriete huis alvast voor volgend jaar!
Ook al zijn de prijzen en beschikbaarheid van dit huis nog niet bekend, u kunt toch alvast boeken. Na boeking ontvangt u een bevestiging van ontvangst.
Zodra de prijs en de beschikbaarheid (september/oktober) bekend zijn nemen we z.s.m. contact met u op.
Let op: dit is exclusief het opladen van elektrische auto’s.
De toeristenbelasting wordt van gemeentewege geheven en door de verhuurder geïnd en bedraagt enkele euro per persoon per week. Aangezien de heffing en de hoogte van de toeristenbelasting voortdurend in beweging zijn, wordt dit niet specifiek in de beschrijving genoemd. Houd u hier rekening mee.